TEE LEPPIMISE POOLE

 

 

 

 

“Ja selle pagasiga läheme me läbi koreograafilise materjali loomise protsessi ja läbi oma isiklike kogemuste teekonna. Nii tekib endaga rahu tegemine. “

EMOTSIONAALNE RAPUTUS

 

 

 

“Vaatasin etenduse ajal korduvalt ka enda sisse ja tundsin, et soovin veel rohkem märgata ja mõista oma kalleid õpilasi ning olla neile toeks nende väljakutsetega toimetulemisel.”

KAS TANTSIDES ON VÕIMALIK VALETADA?

“Mulle öeldi, et tantsi seda mida sa tunned ja mulle tuli esimese asjana pähe see mõte, et kas mul on tantsides võimalik valetada?”

Kolm noort tantsijat d(age) tantsulavastusest otsustasid teile jagada oma (sise)vaadet, lühikesi ja pikki mõtteid, tundmusi ja tundeid. Kadi Krikmann, Annaliisa Karu, Hanneloore Lang

SÕÕM VÄRSKET ÕHKU TANTSUMAASTIKUL

 

“Kui esimesed kukkumised ja püüdmised etenduse alguses olid veel ehk ettevaatlikud, siis edasi voolasid tantsijad juba julgelt üle põranda, laval seisvatest postidest üles-alla ning lisaks pehmele liikumiskvaliteedile oli kasutatud ka muusika tugevale rütmilisusele toetuvat koreograafiat.”

LIIKUMISE KUJUNDID

 

 

 

 

 

“Vahemõte – peaks hakkama päevikut pidama. Siis näeks ise ka, kuidas täpsemalt töötan ja milline on sisemine versus väline protsess.”

LUBAME, ET ME EI HIRMUTA

 

 

 

 

“Julgen öelda, et vahel peab pimesi usaldama. Tunnetama ära energia ja siis võtma vastu otsuse ja pimesi teist inimest usaldama, et saaks midagi maagilist juhtuda”

VIIMANE SISSEKANNE

Tee leppimise poole

“Ja selle pagasiga läheme me läbi koreograafilise materjali loomise protsessi ja läbi oma isiklike kogemuste teekonna. Nii tekib endaga rahu tegemine.”

Püüdsime kinni Tempecy tantsukompanii viimase lavastuse koreograafi ja lavastaja Triin Veskimeistri

Taasleia enda suhe tantsuga

Tartu Tantsuakadeemia kultuuriprogrammi võimalused

%d bloggers like this: