NB! KOHTADE ARV ON VÄGA PIIRATUD

Masterclass | Iván Keim (ARG)
7. märts | 10:00 – 11:30 (JUHENDAJATELE)
7. märts | 11:30 – 13:00 (JUHENDAJAD + HARRASTAJAD)

〰️ STYLE:
“Aerial Dance” meistriklassid ühendavad endas õhuakrobaatika juhendajate täiendkoolitust ning töötuba kesktaseme ja edasijõudnud harrastajatele.

Meistriklassiga soovime: – viia õhuakrobaatika juhendajad raskemate elementide juurde, mitmekesistada nende õpetamismeetodeid ning tutvustada aerial dance žanrit – anda õhuakrobaatika harrastajatele võimalus arendada oma oskusi ja avastada aerial dance žanri väljundeid Koolituse käigus antakse juhendajatele õhuakrobaatika etenduse loomise kompetentsid, omandatakse aerotantsu põhilised osad – elementide järjestuste loomine, tantsuelementide integreerimine ning õhuakrobaatikale spetsiifilise kompositsiooni loomise oskus Meistriklassi viib läbi oma ala tunnustatud spetsialist Ivan Keim.

Ivan Keim on sündinud ja kasvanud Argentiinas. Ta omab kraadi koreograafia ja kompositsiooni alal (National Arts University, NAU, Argentiina), on lõpetanud Argentiina rahvusliku balleti ja moderntantsu konservatooriumi ning samuti ka tsirkusekooli SOQ Buenos Aireses Argentiinas, spetsialiseerudes õhuakrobaatikale. Täpsem kogemus ja läbitud koolitused: http://ivankeim.com/experience/

📍Asukoht:
@ Narva mnt 2 Tartu | 1. korrus Tartu Tantsuakadeemia

💰Hinnakiri:
Juhendajatele – 25€ (sisaldab üht õppe meistriklassi ja praktilist meistriklassi)
Harrastajatele – 10€ (sisaldab üht meistriklassi, kus juhendajad praktiseerivad enda õpitud oskusi juhendamise teel)

📩 Registreerimine:
info@tartutantsuakadeemia.ee

Leave a Reply